Skinr (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: enabled
bg: включено

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: theme
bg: тема

en: type
bg: тип

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: status
bg: състояние

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Done
bg: Готово

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: General
bg: Общи

en: module
bg: модул

en: Operation
bg: Действие

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Source
bg: Източник

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: any
bg: всички

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
