Skinr (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Processing
ga: Á phróiseáil
