Skinr (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: theme
sq: tema

en: type
sq: lloji

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: status
sq: gjendja

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: module
sq: moduli

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: disable
sq: çaktivo

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
