Skinr (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (82 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: theme
gl: tema

en: type
gl: tipo

en: Configure
gl: Configurar

en: status
gl: estado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Done
gl: Feito

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Conditions
gl: Condicións

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: module
gl: módulo

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Operation
gl: Operación

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Source
gl: Orixe

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Revert
gl: Volver

en: any
gl: calquera

en: revert
gl: volver

en: Processing
gl: Procesando

en: disable
gl: desactivar

en: Storage
gl: Almacenamento

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Skin
gl: Tema

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: Element
gl: Elemento

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde
