Skinr (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: iespējots

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: theme
lv: tēma

en: type
lv: veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: status
lv: statuss

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Done
lv: Pabeigts

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Normal
lv: Normāls

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: General
lv: Galvenie

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: module
lv: modulis

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Operation
lv: Operācija

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Source
lv: Avots

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: any
lv: jebkurš

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: Element
lv: Elements

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur
