Skinr (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (27 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Update
mg: Ovana

en: type
mg: karazana

en: status
mg: toetra

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano

en: any
mg: izy rehetra

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
