Skinr (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: type
ne: प्रकार

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: status
ne: स्थिति

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Done
ne: भयो

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Source
ne: स्रोत

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
