Skinr (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: enabled
nn: aktivert

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: group
nn: gruppe

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: revert
nn: tilbakestill

en: Processing
nn: Handsamar

en: disable
nn: deaktiver

en: Library
nn: Bibliotek
