Skinr (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (25 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
