Skinr (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (85 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Delete group
ca: Esborra el grup

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: theme
ca: tema

en: type
ca: tipus

en: Configure
ca: Configura

en: status
ca: estat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Done
ca: Fet

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Conditions
ca: Condicions

en: Add a condition
ca: Afegiu una condició

en: Advanced
ca: Avançat

en: Group name
ca: Nom del grup

en: group
ca: grup

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: module
ca: mòdul

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Operation
ca: Operació

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Source
ca: Font

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: any
ca: qualsevol

en: revert
ca: reverteix

en: Processing
ca: Processant

en: disable
ca: inhabilita

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Skin
ca: Aparença

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Library
ca: Biblioteca

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Trigger the activation of this context
ca: Dispara l'activació d'aquest context

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Require all conditions
ca: Requereix totes les condicions

en: If checked, all conditions must be met for this context to be active. Otherwise, the first condition that is met will activate this context.
ca: Si es marca, s'han de complit totes les condicions d'aquest context perquè s'activi. D'altra forma, la primera condició que es compleixi activarà aquest context.

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on
