Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (84 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: enabled
sk: povolené

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Version
sk: Verzia

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: type
sk: typ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: status
sk: stav

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: General
sk: Všeobecné

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: module
sk: modul

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Operation
sk: Operácia

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Rules
sk: Pravidlá

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Source
sk: Zdroj

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: disable
sk: vypnúť

en: Show block for specific roles
sk: Zobraziť blok len určitým kategóriám používateľov

en: Show block on specific pages
sk: Zobraziť blok na určitých stránkach

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Edit rule
sk: Upraviť pravidlo

en: Save rule
sk: Uložiť pravidlo

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Rule type
sk: Typ pravidla

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Library
sk: Knižnica

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Show block for specific content types
sk: Zobraziť blok na určených typoch obsahu

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
sk: Zobraziť tento blok len na stránkach, ktoré zobrazujú obsah určeného typu(ov). Pokiaľ nezvolíte žiaden typ, zobrazenie bloku nebude obmedzené pre žiaden špecifický typ obsahu.

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy
