SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Russian
am: ራሽኛ
