SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Related terms
ast: Terminos rellacionaos

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu
