SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Debug
bn: ডিবাগ
