SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Related terms
da: Beslægtede ord

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: Match
da: Resultat

en: Russian
da: Russisk
