SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Related terms
eu: Termino erlazionatuak

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Debug
eu: Araztu

en: Russian
eu: Errusiera
