SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Related terms
fa: واژه‌های مرتبط

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Arabic
fa: عربی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Match
fa: مطابق است

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Russian
fa: روسی
