SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Related terms
gl: Termos relacionados

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Match
gl: Coincide

en: Debug
gl: Depuración

en: Russian
gl: Ruso
