SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: RDF
gu: આરડીએફ

en: Russian
gu: રશિયન
