SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Related terms
id: Istilah terkait

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol
