SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Related terms
jv: Tetembungan gegayutan

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Russian
jv: Russia
