SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Related terms
kk: Қатысты терминдер

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Russian
kk: Орыс
