SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Match
lv: Atbilst

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Russian
lv: Krievu
