SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Russian
mr: रशियन
