SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Russian
sr: руски
