SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Related terms
sv: Relaterade termer

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Debug
sv: Felsök

en: Russian
sv: Ryska
