SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Related terms
tr: İlgili terimler

en: Arabic
tr: Arapça

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Russian
tr: Rusça
