SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Arabic
ur: عربی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Russian
ur: روسی
