SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Related terms
af: Verwante items

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Russian
af: Russies
