SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Related terms
ar: المفردات ذات الصلة

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Debug
ar: تنقيح

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required

en: Russian
ar: روسية
