SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Related terms
be: Звязаныя тэрміны

en: Arabic
be: Арабская

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Match
be: Супадаць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)
