SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Related terms
bg: Свързани изрази (related terms)

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Match
bg: Съвпадение

en: Russian
bg: Руски
