SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Related terms
ca: Termes relacionats

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Debug
ca: Depuració

en: Russian
ca: Rus

en: External Links
ca: Enllaços externs
