SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Related terms
el: Σχετικοί όροι

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
