SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Related terms
fr: Termes connexes

en: Exact match
fr: Correspondance exacte

en: Search Results
fr: Résultats de recherche

en: Arabic
fr: Arabe

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Chinese
fr: Chinois

en: Match
fr: Correspondance

en: Russian
fr: Russe

en: External Links
fr: Liens externes
