SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Related terms
it: Termini correlati

en: Arabic
it: Arabo

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Match
it: Riscontro

en: Russian
it: Russo
