SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Search Results
kn: ಹುಡುಕು ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Chinese
kn: ಚೈನೀಸ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್
