SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Related terms
mn: Холбоотой нэр томъёонууд

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Russian
mn: Орос
