SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Search
no: Søk

en: Related terms
no: Beslektede termer

en: Arabic
no: Arabisk

en: English
no: Engelsk

en: French
no: Fransk

en: Spanish
no: Spansk

en: Match
no: Parring

en: Debug
no: Feilsøk

en: Russian
no: Russisk
