SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Buscar

en: Related terms
pt: Termos relacionados

en: Search Results
pt: Resultados da Busca

en: Arabic
pt: Arábico

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Chinese
pt: Chinês

en: Match
pt: Ocorrência

en: Debug
pt: Depurar

en: Russian
pt: Russo

en: External Links
pt: Links externos
