SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Related terms
ro: Termeni înrudiţi

en: Arabic
ro: Arabă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Russian
ro: Rusă
