SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Related terms
ru: Связанные термины

en: Exact match
ru: Точное совпадение

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: Arabic
ru: Арабский

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Match
ru: Соответствует

en: Debug
ru: Отладка

en: Russian
ru: Русский

en: External Links
ru: Внешние ссылки

en: presets
ru: наборы настроек

en: preset
ru: набор настроек
