SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Debug
sl: Razhroščevanje
