SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Related terms
sq: Terme të lidhur

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Russian
sq: Rusisht
