SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Related terms
vi: Các từ liệu liên quan

en: Search Results
vi: Kết quả tìm

en: Chinese
vi: Trung Quốc

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: No matches
vi: Không có kết quả trùng khớp
