SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
