SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Match
cs: Odpovídá

en: Debug
cs: Ladění

en: Russian
cs: Rusky

en: External Links
cs: Externí odkazy
