SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Related terms
cy: Termau perthnasol

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Russian
cy: Rwseg
