SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Related terms
de: Verwandte Begriffe

en: Exact match
de: Genaue Übereinstimmung

en: Search Results
de: Suchergebnisse

en: Arabic
de: Arabisch

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Chinese
de: Chinesisch

en: Match
de: Übereinstimmung

en: Debug
de: Debuggen

en: Russian
de: Russisch

en: Search term
de: Suchbegriff

en: External Links
de: Externe Links

en: preset
de: Voreinstellung
