SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Related terms
eo: Rilataj terminoj

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Russian
eo: Rusa
